Puhelin, faksi ja sähköposti:

    Vaihteen numero: 0345-406 60

    Sähköposti: info@bendex.se

    Saapuvien tilausten sähköpostiosoite: order@bendex.se

    Saapuvien laskujen sähköpostiosoite: invoice@bendex.se

    Tilausvahvistusten sähköpostiosoite: orderconfirmation@bendex.se

     

    Käyntiosoitteemme ja postiosoitteemme on:

    Bendex AB
    Alexanders Väg 1
    SE-314 91 Hyltebruk, Sweden

    Yhteyshenkilöt

    Fredrik Bernström

    Fredrik Bernström

    Tuotantopäällikkö

    Puhelin: 073-442 53 77
    Sähköposti: fredrik.b@bendex.se

    Anders Agardsson

    Anders Agardsson

    Tuotantojohtaja

    Puhelin: 073-442 53 78
    Sähköposti: anders.agardsson@bendex.se

    Anders Ericsson

    Anders Ericsson

    Vd / Marknad

    Puhelin: 073-442 53 64
    Sähköposti:  anders.e@bendex.se

    Anders Hallbäck

    Anders Hallbäck

    Myynti

    Puhelin: 073-442 53 79
    Sähköposti: anders.hallback@bendex.se

    Fredrik Johansson

    Laatu-/ympäristöjohtaja

    Kvalitets/Miljöchef

    Puhelin: 073-442 53 65
    Sähköposti: fredrik.j@bendex.se

    Josef Ek

    Josef Ek

    Teknisk Säljare

    Puhelin: 073-442 53 63
    E-post:josef.ek@bendex.se

    Tommy Cederlöf

    Tommy Cederlöf

    Tavaran vastaanotto/laatu
    Puhelin: 073-442 53 74
    Sähköposti: tommy.c@bendex.se

    Ibrahim Doumani

    Ibrahim Doumani

    Logistiikka

    Puhelin: 073-442 53 73
    Sähköposti:ibrahim.doumani@bendex.se

    Daniel Alexandersson

    Daniel Alexandersson

    Marknad

    Puhelin: 073-442 53 61
    Sähköposti:  daniel@bendex.se