Telefon, fax och e-mail:

    Växelnummer: 0345-406 60

    Email: info@bendex.se

    Email för inkommande order: order@bendex.se

    Email för ankommande fakturor: invoice@bendex.se

    Email för ordererkännande: orderconfirmation@bendex.se

     

    Vår besöksadress och postadress är:

    Bendex AB
    Alexanders Väg 1
    SE-314 91 Hyltebruk

    Kontaktpersoner

    Fredrik Bernström

    Fredrik Bernström

    Lager & Logistikchef

    Tel: 073-442 53 77
    E-post: fredrik.b@bendex.se

    Anders Agardsson

    Anders Agardsson

    Produktionschef

    Tel: 073-442 53 78
    E-post: anders.agardsson@bendex.se

    Anders Ericsson

    Anders Ericsson

    Vd / Marknad

    Tel: 073-442 53 64
    E-post:  anders.e@bendex.se

    Anders Hallbäck

    Anders Hallbäck

    Fredrik Johansson

    Fredrik Johansson

    Kvalitets/Miljöchef

    Tel: 073-442 53 65
    E-post: fredrik.j@bendex.se

    Josef Ek

    Josef Ek

    Teknisk Säljare

    Tel: 073-442 53 63
    E-post:josef.ek@bendex.se

    Tommy Cederlöf

    Tommy Cederlöf

    Godsmottagning
    Tel: 073-442 53 74
    E-post: tommy.c@bendex.se

    Ibrahim Doumani

    Ibrahim Doumani

    Daniel Alexandersson

    Daniel Alexandersson

    Marknad

    Tel: 073-442 53 61
    E-post:  daniel@bendex.se